IRIE | pure fashion blog | blog o stylové módě

Kde co sehnat?

Stojí dámské kabelky za desetitisíce?

10. 03. 2009, sekce: Kde co sehnat?

Není žádným tajemstvím, že dámské kabelky patří již od počátku módního průmyslu k artyklu každé větší módní firmy. Historie výroby kabelek sahá století dozadu a faktem je, že firmy, které začaly vyrábět v minulém století, patří dnes stále ke stálicím. Mezi takové firmy patří i francouzský módní dům Louis Vuitton. Právě kabelky od Louis Vuitton patří k těm velmi drahým a také velmi často padělaným.

Spousta lidí se ptá, proč jsou kabelky Louis Vuitton či kabelky Dior tak drahé? Copak je rozdíl mezi kabelkou za 1 000 Kč a kabelkou za 30 000 Kč? Odpověď jeano.

Rozdíl zde samozřejmě je a to výrazný. Originální kabelky luxusních značek vynikají nejen svou cenou a věhlasem značky, ale také použitými materiály, střihy a kvalitními švy.

Každá žena, která kdy měla na rameni kabelku od Prady či již zmíněné značky Louis Vuitton, ví, že kvalita je hlavní měřítko při výběru tohoto doplňku. Je totiž rozdíl v tom, zda si koupíte kabelku Baťa za 1 000 Kč, která vydrží dva tři roky, nebo dámskou kabelku luxusní značky, která však vydrží let 30.

Na otázku „Stojí dámské kabelky za desetitisíce?“ je tedy jednoduchá odpověď „Stojí“.Kde sehnat boty Nike, či Adidas? Kolekci Respect ME od Missy? Další hip hop oblečení? Hip hop shop QUEENS nyní i v Praze!!!

09. 12. 2005, sekce: Kde co sehnat?

A je to tady, hip hop shop Queens se dostal i do Prahy. Mockrát jste se v komentářích ptali kde sehnat boty Nike, či sneakers boty Adidas, kde sehnat oblečení z kolekce Missy Elliott – Respect ME, kde sehnat jiné hip hop oblečení. Odpověď je snadná! Nový hip hop shop Queens nyní sídlí na ulici U Půjčovny 6, což je luxusní lokalita tři minuty od Hlavního nádraží a asi pět minut z Václaváku. Queens nabízí obrovský sortiment hip hop oblečení a jiného zboží, najdete zde boty Nike, boty Adidas i jiné značky, trička, mikiny, zimní bundy, kalhoty, dámské i pánské komplety, dresy, sukně, CDčka, vinyly, DVD, barvy, časáky, knížky, prostě vše co má správný hip hop shop mít. Pražská pobočka je již čtvrtým hip hop shopem Queens, další s obdobným sortimentem najdete v Brně, Ostravě a Žilině. Rozhodně se zajděte do Queensu podívat. Do vánoc mají otevřeno i v neděli. A abychom vás trošku navnadili přikládám pár fotek z otevíračky. Check it!

Kde najdete Queens?

úplně že pan prodavač ;)
 Trendy styl, aneb jak to vidí ženy.

24. 08. 2005, sekce: Kde co sehnat?

Před nedávnem jsem svou dívku pověřil bojovým úkolem. Měla na internetu najít oblečení, obuv a doplňky, které se jí zrovna libí a které by si ráda pořídila. Nakonec vytvořila 4 profily s převážně letním oblečením, jak od tuzemských prodejců trendy oblečení, tak od prodejců zahraničních.

Následují 4 obrázky, na každém je znázorněný právě jeden profil. Oblečení značek Nike, Reebok, Ecko, Akademiks, Fashion Lab, Pucca, Hello Kitty, KRONK, HOOCH, Styx, Roxy, Illmatic, či Funstorm najdete na stránkách uvedených pod každým profilem. Pod profilem je také uvedena cena a model jednotlivých oděvů. Věřím, že se bude na co dívat. Škoda jen, že některé kousky v ČR zřejmě neseženete.

Tričko – Illmatic Suliver, cena 650,– Kč, Blue Velvet (Modrý samet)
Sukně – Funstorm G555, cena 690,– Kč, Blue Velvet (Modrý samet)
Boty – Roxy, cena 750,– Kč, esatna.cz
Kabelka – PUCCA P-Pocket, cena 590,– Kč, Queens

Tričko – BLAH BLAH BLAH, cena 390,– Kč SLEVA, catgang.cz
Jeans – STYX RHO JEANS LT.DENIM, cena 1852,– Kč, skateshop.cz
Taška – Pucca Casino, cena 690,– Kč, catgang.cz

Tričko – HOOCH, cena 390,– Kč SLEVA, catgang.cz
Sukně – KRONK, cena 590,– Kč SLEVA, catgang.cz
Taška – Hello Kitty, cena 650,– Kč, Queens
Boty – Nike Air Force 1, cena € 54,90 SLEVA, mzee.de

Tričko – Fashion Lab – MARILYN HALTER, cena $25, drjays.com
Sukně – Akademiks – MIDTOWN DENIM SKIRT, cena $29.99 SLEVA, drjays.com
Mikina – Nike Air Motion Hoody, cena 1690,– Kč, Queens
Boty – Reebok RBK DJ WOMEN, cena €79,95, mzee.de
Hodinky – Ecko WOVEN, cena $85.00, shopecko.comPřebírání jakéhokoli obsahu z těchto stránek (texty, fotky) je přísně zakázáno! | nákupáky.cz