IRIE | pure fashion blog | blog o stylové módě

Oblečení

Kde seženete nejlevnější hip hop oblečení? HipHopOutlet.cz

31. 10. 2008, sekce: Oblečení

Levné hip hop oblečení je tady!

Máme tady dobrou zprávu pro všechny milovníky hip hopu a rapového oblečení. Před několika dny byl spuštěn na adrese www.hiphopoutlet.cz první český hip hop shop s outletovým oblečením \HipHopOutlet\.

Na webu \HipHopOutlet\ najdete kvalitní, nové a 100% originální oblečení nejen ze starších kolekcí a to za neuvěřitelně nízké ceny. Mnoho zboží zde seženete nejlevněji na celém českém internetu. Ceny jsou mnohem nižší než jste zvyklí. Můžete ušetřit až 50 % a to jde, ne? :)

HipHopOutlet.cz

Nový online shop nabízí jak pánské, tak dámské hip hop oblečení a to všech světových značek. Čekat můžete jak evropskou klasiku jako MASS DNM, Blud, Clinic, MC či Prosto, tak americké rapové značky Ecko, G-Unit, Mecca, LRG, New Era nebo Roca Wear. Na své si přijdou i milovníci basketového oblečení, protože v nabídce se objevují i věci od Jordan, K1X a Undrcrwn!

Pokud chcete ušetřit a přesto nakoupit kvalitní a originální oblečení, neváhejte a kontrolujte adresu www.hiphopoutlet.cz.Trendy dámské plavky pro rok 2007? Bikiny by JG4B!

17. 02. 2007, sekce: Oblečení

Před necelým rokem jsem publikoval článek o kolekci plavek pro rok 2006 anglické firmy JG4B. Tahle firma loni vydala kolekci luxusních plně barevných dámských bikin nazvanou Land Of The Liquid Sun.

Podle slov firmy JG4B je loňská kolekce plavek beznadějně vyprodaná a proto přichází kolekce nová. Midnight Menagerie – bikiny pro rok 2007 z dílny JG4B jsou tady.

Plavky opět vyčnívají svým perfektním barevným provedením, střihem i detaily. Za obzvláště povedené považuji modely Flamingo Park a Caribbean Dreams. Více informací na http://www.jg4b.com/ss07/ss07.php.

Plavky 2007 – Midnight Menagerie by JG4B:

 


Land Of The Liquid Sun - JG4B - bikiny 2006

04. 04. 2006, sekce: Oblečení


Zima je pryč, jaro je tady a pomalu nám slunce začíná připomínat, že za pár měsíců nastoupí léto. Pro většinu z nás je léto spojené hlavně s relaxem, sluněním se a vodou. Nedílnou součástí letního šatníku musí byt plavky, i pokud jste neplavci. Obzvlášť něžné pohlaví si může vybírat.

Dneska nahazuji pár, podle mého povedených, fotek modelů anglické značky JG4B. Super střihy, barvy a vzory dělají z těch několika centimetrů látky opravdový oděv. Go baby!

 


Ecko Unltd. Pets - stylové oblečení pro vaše miláčky

23. 09. 2005, sekce: Oblečení

ECKO. Každý ví, každý zná. Tuhle americkou firmu netřeba nijak představovat. Již pěknou řádku let dělají urban oblečení, před pár lety přišli s boty, poté hodinky, brýle a jiné dopňky. To co, ale nabízí firma Ecko nyní, zrovna běžné není. O to víc však originální.

Firma Ecko přišla s kolekcí doplňků a oblečků pro vaše čtyřnohé miláčky. Obojky, misky, oblečky i transportní boxy nyní nabízí ve svém internetovém obchodě, takže pokud chcete udělat Alíkovi radost, určitě navštivte SHOPECKO.

V ČR můžete zboží značky ECKO či ECKO RED koupit v Queens Hip Hop Shop.

A teď už obrazový materiál:

 


Sexy spodní prádlo od Victoria's Secret - 2005

04. 08. 2005, sekce: Oblečení

Tak a dnes z trošku jiného soudku. Věřím, že spousta z vás již někdy zaslechlo o značce Victoria’s Se­cret, pro ty, kteří o Victoria’s Se­cret dosud neslyšeli následuje krátké info. Americká značka Victoria’s Secret je přední výrobce dámského spodního prádla ve světě a mezi modelky, propagující jejich spodní prádlo patří i Češky Daniela Peštová, či Veronika Vařeková. Veškeré zde vybrané modely jsou převzaty z on-line katalogu Victoria’s Se­cret, který naleznete na jejich webových stránkách www.victoriassecret.com. Koukejte a kochejte se ;)

 


Přebírání jakéhokoli obsahu z těchto stránek (texty, fotky) je přísně zakázáno! | nákupáky.cz