IRIE | pure fashion blog | blog o stylové módě

Tipy

Nike Air Force 1 Studio v Praze – oslavte s námi 25. narozeniny legendy sneakers!

04. 03. 2007, sekce: Tipy


<span style=\\\‚display: block; text-align: center;\\\‘>

Svět sneakers je jedinečný. Spojuje desítky let staré tradice s nejmodernějšími trendy, využívá nových i již téměř zapomenutých materiálů, ukazuje světu kombinace barev, které si mnohdy jen těžko dokážete představit.

Pokud v tomto světě existují nějaké legendy, mezi ty nejzasloužilejší patří bezesporu boty, které spatřily světlo světa před 25ti lety. Ano, Nike Air Force 1. Boty, které dostaly své jméno podle letadla hlavy Spojených států, byly vyrobeny již v roce 1982. Nikdo tehdy nevěřil, že se z těchto basketbalových bot stane v průběhu desítek let kult, který ovlivní milióny lidí po celém světe.

Letos je to přesně 25 let, kdy se první kousky těchto tenisek prodaly kdesi v dalekém Baltimoru. Celý svět si to připomíná a pozadu nezůstane ani Česká Republika. Díky spolupráci Nike a Queens Hip Hop Shopu se v Praze uskuteční 4 denní prodejní výstava pod názvem Air Force 1 Studio, která má za cíl ukázat kouzlo AF1 naprosto všem.

A na co se můžete těšit? Pražská pobočka Queens Hip Hop Shopu projde radikální přestavbou. Prostor dostane AF1 ráz a na 4 dny se promění v galerii. Od čtvrtka do neděle si budete moci prohlédnout klasické i naprosto exkluzivní modely Air Force 1, které vznikly právě k 25mu výročí jejich vzniku.

Svou troškou do mlýna přispěje i čtveřice pražských graffiti writers, kteří si speciálně pro účely Air Force 1 Studio připravili vlastní verze Nike Air Force 1s na společné téma – město.

Samozřejmostí bude plasmová televize s projekcí Air Force 1s movies a exklusivně také dvě překvapení, které nikde jinde v Čechách neuvidíte!

AF1 Studio otevře své dveře 8. března 2007 ve 12.00 a do 18.00 bude plně přístupná pro veřejnost.

Další dva dny, tedy 9. – 10. března 2007, bude Air Force 1 Studio otevř...


HOON - Street Jewelry aneb jak vypadají šperky ulice

26. 02. 2007, sekce: Tipy


<span style=\‚display: block; text-align: center;\‘>

Malý tip pro milovníky bling bling things. Pokud někdy budete cestovat do Paříže, New Yorku, Taipeie či Dubaje určitě se stavte do klenotnictví, kde se prodávají skvosty pod značkou HOON – street jewelry.

HOON je mladá francouzská značka, která přenáší do svých šperků duch ulice. Luxusní provedení, smysl pro detail a hlavně nápad. To je to co dělá ze všech těch zlatých a stříbrných šperků HOON umělecká díla.

Určitě kontroluj jejich web http://www.hoon-paris.com/

<span style=\‚display: block; text-align: center;\‘>Je tu nová módní značka Trautenberk!

05. 01. 2007, sekce: Tipy


Trička, trička a zase trička – to je oč tu běží. Značka Trautenberk nabízí zákazníkům prozatím výhradně tento sortiment, ale ne jen tak ledajaký. Kolekci Trautenberk předcházel dlouhý čas strávený nad návrhy grafické podoby, samotného střihu a výběru těch materiálu. Tím bylo docíleno jedinečného designu. Troufáme si říci, že trička Trautenberk dokáží oslovit každého, kdo má dobrý vkus a smysl pro individualitu. Trička jsou pouze v limitovaných sériích maximálně 50 kusech. Pro dosažení jedinečnosti jsme se nebáli v případě naší nové kolekce modelů Tribute a Direction zajít ještě dále, a proto je téměř každý originál ušitý jedinečným způsobem.

Dalším výrazným bodem našeho projektu je záměr spojit módu s elektronickou hudební scénou a obohatit tak současnou klubovou módu Snažíme se spolupracovat jak s kluby, tak i jednotlivými umělci.

Veškeré podrobnější informace jak o dění kolem Trautenberk, tak i o všech našich výrobcích naleznete na webových stránkách http://www.trautenberk.comChceš se obléct od hlavy k patě do oblečení z kolekce Adidas Respect M.E. by Missy Elliott?

03. 12. 2006, sekce: Tipy

Mám tady jeden horký tip pro všechny chicks. To, že Adidas a nejznámější female MC – Missy Elliott vyrábějí dvakrát do roka zbrusu nové kolekce luxusního oblečení a obuvi pod názvem Adidas Respect M.E. ví asi každý, kde ale tohle zboží zaručeně sehnat?

Mám pro Vás tip na nově spuštěný Queens Hip Hop Shop web, který má ve své široké nabídce taky pár vybraných kousků právě od Missy. Máte tedy jedinečnou možnost nakoupit si Adidas Respect M.E. tenisky, trička , bundy , vesty , kalhoty, tašky a doplňky a kšiltovky.

Rozhodně neváhejte, tohle stojí za to!Máš rád styl? Street móda je ti blízka a chceš o ní vědět více?

03. 02. 2006, sekce: Tipy

Poslední dobou se tady nic moc neděje. Mám trošku víc práce jinde a na blog nezbývá tolik času. To však neznamená, že o krásných věcech přestávám psát. V rámci svého většího projektu METANCITY jsem vytvořil novou sekci Fashion, kam hodlám i nadále přidávat články s tématikou, která se objevovala i tady na IRIE. Nezanevři na krásu a sleduj METANCITY.FAS­HION.Sneaker Jewels - neobvyklé šperky, libí?

23. 08. 2005, sekce: Tipy

Krásné lesklé přívěšky z ušlechtilých kovů jsou již po staletí považovány za neodmyslitelný doplněk ženské a dnes už i mužské krásy. Dnes Vám předvedeme šperky poněkud neobvyklé, jedná se o Sneaker Jewels, aneb šperky legendárních retro tenisek. Mezi přívěšky najdete modely firmy Nike, např. Low Dunk, či Air Force 1 a jednu elegantní podrážku ;). Na stránkách freshnessmag.com najdete také rozhovor s tvůrcem těchto šperků – Gabrielem Uristem.

Rozhovor a fotky – http://freshnessmag.com/…briel_urist/Luxusní lookbooks firmy Ecko Unltd.

05. 07. 2005, sekce: Tipy

Na webu americké firmy Ecko najdete v sekci Gallery/Lookbooks sadu luxusních ilustrovaných fotografií výše zmiňované firmy. Určitě koukněte, některé opravdu stojí za to! A další tip je flashová animace na http://www.eckounltd.com/…/spring2005/ .

 


Chceš vyhrát luxusní boty NIKE? Soutěž!

05. 07. 2005, sekce: Tipy

Na internetové stránce www.iqueens.cz se objevila zajímavá soutěž. Jelikož je majitelka sítě hip hop obchodů QUEENS cvok do stylové obuvi, vyhlásila soutěž, které se může zůčastnit každý, kdo má podobnou zálibu jako ona. Nafoť svoji kolekci bot, připiš krátké info a zašli na e-mail sime[at]iqueen­s.cz. Vítěz bere nové boty, případně jiné doplňky z QUEENSu.

Více informací ZDEPřebírání jakéhokoli obsahu z těchto stránek (texty, fotky) je přísně zakázáno! | nákupáky.cz