IRIE | pure fashion blog | blog o stylové módě

Stojí dámské kabelky za desetitisíce?

10. 03. 2009, sekce: Kde co sehnat?

Není žádným tajemstvím, že dámské kabelky patří již od počátku módního průmyslu k artyklu každé větší módní firmy. Historie výroby kabelek sahá století dozadu a faktem je, že firmy, které začaly vyrábět v minulém století, patří dnes stále ke stálicím. Mezi takové firmy patří i francouzský módní dům Louis Vuitton. Právě kabelky od Louis Vuitton patří k těm velmi drahým a také velmi často padělaným.

Spousta lidí se ptá, proč jsou kabelky Louis Vuitton či kabelky Dior tak drahé? Copak je rozdíl mezi kabelkou za 1 000 Kč a kabelkou za 30 000 Kč? Odpověď jeano.

Rozdíl zde samozřejmě je a to výrazný. Originální kabelky luxusních značek vynikají nejen svou cenou a věhlasem značky, ale také použitými materiály, střihy a kvalitními švy.

Každá žena, která kdy měla na rameni kabelku od Prady či již zmíněné značky Louis Vuitton, ví, že kvalita je hlavní měřítko při výběru tohoto doplňku. Je totiž rozdíl v tom, zda si koupíte kabelku Baťa za 1 000 Kč, která vydrží dva tři roky, nebo dámskou kabelku luxusní značky, která však vydrží let 30.

Na otázku „Stojí dámské kabelky za desetitisíce?“ je tedy jednoduchá odpověď „Stojí“.

Kabelky, Dámské kabelky

Přebírání jakéhokoli obsahu z těchto stránek (texty, fotky) je přísně zakázáno! | nákupáky.cz